O firmie
 
 
 W internetowym sklepie „Styl” czyli Miszmasz prosto z serca Bolesławca oferujemy oryginalną ceramikę  Do dziś ciesząca się popularnością, ponadczasowa ceramika ,której kunszt, jakość oraz dbałość najdrobniejsze szczegóły, tworzona z sercem, robi ogromne wrażenie. Nasze wyjątkowe naczynia ceramiczne, są tworzone specjalnie dla państwa na zamówienie od 30dni roboczych  do max 3 miesięcy.  Powstają z miłością do tradycji techniki, inspirowane tym co nas otacza.

Produkty odzwierciedlają bolesławiecką kulturę, której nie sposób pomylić z niczym innym, a przy tym są bardzo nowoczesne i funkcjonalne bo możemy je używać w piekarniku, zmywarce czy kuchence mikrofalowej. Naczynia z duszą pięknie prezentują się na każdym stole, niezależnie od rodzaju uroczystości.

Ceramika Bolesławiec znana jest w Polsce, ale także na całym świecie. Tradycja garncarstwa wywodząca się z ziemi bolesławieckiej i pielęgnowana od ponad 100 lat. Każdy wyrób cechuje oryginalność, funkcjonalność oraz wysoka jakość. Ręcznie tworzone naczynia w pełni odpowiadają ekologicznym trendom . W procesie produkcji nie ma żadnych chemikaliów, także farby wykorzystywane do zdobienia nie są szkodliwe dla środowiska. Z  atestem dopuszczającym stosowanie naczyń w kontakcie z żywnością. Ceramika jest ponadto dostosowana do używania w piekarnikach, mikrofalówkach oraz zmywarkach. Naczynia kamionkowe są ręcznie zdobione metodą stempelkową, oraz przy użyciu pędzli, Wierzymy, że ceramika powstaje przy udziale pięciu żywiołów: ziemi, wody, wiatru, ognia i ludzkiego dążenia do otaczania się pięknem.

W oparciu o wieloletnią tradycję tworzenia naczyń kamionkowych, nierozerwalnie związaną z regionem, w fabryce powstają ceramiczne naczynia charakteryzujące się odświeżoną współczesną formą oraz nieszablonowym podejściem do wzorów i kolorów. Wszystko to za sprawą artystów, którzy dzięki artystycznej swobodzie na nowo definiują koncepcje bolesławieckiej ceramiki, tworząc unikatowe kolekcje w stylu tradycyjnym i nowoczesnym. Niezależnie od poszukiwań artystycznych i podroży po kolorystycznej stronie ceramiki, to kobalt na zawsze pozostanie podstawą dekoracyjnych wzorów kamionkowej ceramiki z Bolesławca. Wciąż jest wiele do odkrycia. Jednym razem zaglądamy do zaczarowanego ogrodu, późnym, sierpniowym popołudniem o tzw. złotej godzinie, kiedy najpełniej widać piękno otaczającej przyrody a przede wszystkim letnich kwiatów a innym razem inspirujemy się zimowymi wieczorami przy gwieździstym niebie.

 
   
 
 
 
 

Na naszej stronie www.styl1.pl  posiadamy ponadto  wyjątkowe kolekcje –dekory tradycyjne, modern, oferujemy również naczynia unikatowe oraz super unikaty sygnowane prze artystów W sklepie można odnaleźć ozdoby świąteczne: bombki, jajka wielkanocne, łyżki, akcesoria na Halloween, a nawet tekstylia inspirowane bolesławieckimi zdobieniami. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów, Oferta wzorów tradycyjnych- są wykonywane ręcznie i malowane za pomocą stempelków   Oferta wzorów unikatowych -są wykonywane ręcznie i malowane za pomocą pędzli  i stempelków.   Oferta wzorów super unikatowych- są bardziej pracochłonne, wykonywane ręcznie, malowane pędzlem i stempelkiem, zaprojektowane i sygnowane przez artystów.

Zapraszamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl