dodatkowe informacje -realizacje zamówień i sposoby dostawy

Informacje o Produktach

 Wszystkie oferowane w Sklepie Produkty są nowe, wykonane są wg tradycyjnej technologii produkcji ceramiki i ręcznie zdobione przy użyciu naturalnych barwników, w oparciu o autorskie wzory.

 Z uwagi na ręczny sposób wykonywania wzorów ceramicznych oraz ich ręczne zdobienie, Sprzedawca zastrzega sobie możliwość istnienia nieznacznych różnic w zdobieniu Produktów oferowanych w ramach danej serii oraz istnienie nieznacznych różnic pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami danego wzoru.

Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wystąpienia różnic w kolorystyce produktów oryginalnych a ich fotografiami zamieszczonymi w sklepie www.styl1.pl

Zdjęcia zamieszczone na stronie www.styl1.pl  mają jedynie charakter informacyjny i nie w pełni oddają charakter produktów.

 Czas realizacji zamówienia

 
Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi  w zależności od dostępności od 2dni do max 7dni roboczych .W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.
 
Dostępność produktów

 
Oferta sklepu internetowego nie pokrywa się z pełną ofertą katalogową naszych  dostawców.
Mamy wiele niedodanych jeszcze do sklepu internetowego  produktów dostępnych "od ręki". 
Mogą  Państwo otrzymać na maila oferty w innych dostępnych dekorach lub  kształtach 
 
Zamówienia internetowe są zwykle  realizowane w zależności od dostępności w terminie od 2dni  do max 7 dni roboczych pod warunkiem dostępności towaru w magazynie lub/i możliwości wyprodukowania asortymentu.
W każdym przypadku są Państwo informowani o stanie zamówienia i podejmują decyzję co do sposobu jego realizacji(realizacja częściowa, wydłużenie czasu realizacji lub anulowanie całości zamówienia).
Jeśli wszystkie produkty, zamówione przez Państwa są gotowe do wysłania,w przypadku braku wcześniejszej wpłaty, zostają Państwo poproszeni o zapłacenie za wybrany towar dogodną wybraną przez Państwa formą płatności.
 
 
 
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl