Kontakt,realizacje zamówień i sposoby dostawy

Informacje o Produktach

 Wszystkie oferowane w Sklepie Produkty są nowe, wykonane są wg tradycyjnej technologii produkcji ceramiki i ręcznie zdobione przy użyciu naturalnych barwników, w oparciu o autorskie wzory.

 Z uwagi na ręczny sposób wykonywania wzorów ceramicznych oraz ich ręczne zdobienie, Sprzedawca zastrzega sobie możliwość istnienia nieznacznych różnic w zdobieniu Produktów oferowanych w ramach danej serii oraz istnienie nieznacznych różnic pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami danego wzoru.

Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wystąpienia różnic w kolorystyce produktów oryginalnych a ich fotografiami zamieszczonymi w sklepie www.styl1.pl

Zdjęcia zamieszczone na stronie www.styl1.pl  mają jedynie charakter informacyjny i nie w pełni oddają charakter produktów.

 Czas realizacji zamówienia

 
Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio do 21 dni roboczych . W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.
 
Dostępność produktów

Jeśli zależy Państwu na szybszej realizacji zamówienia to przed jego złożeniem  zapraszamy do kontaktu mailowego w celu potwierdzenia dostępności wybranego asortymentu.
Zamówienia są zwykle  realizowane w terminie do 21 dni pod warunkiem dostępności towaru w magazynie lub/i możliwości wyprodukowania asortymentu. W każdym przypadku są Państwo informowani o stanie zamówienia i podejmują decyzję co do sposobu jego realizacji(realizacja częściowa,wydłużenie czasu realizacji lub anulowanie całości zamówienia).
Jeśli wszystkie produkty, zamówione przez Państwa są gotowe do wysłania,w przypadku braku wcześniejszej wpłaty,zostają Państwo poproszeni o zapłacenie za wybrany towar dogodną wybraną przez Państwa formą płatności.
 
Zamówienia z katalogu produktów
W naszym sklepie internetowym nie są wystawione  wszystkie oferowane przez nas towary i dekoracje
 
Istnieje możliwość zamówienia dowolnego wzoru
katalogu dekoracji I form dostępnego na naszej stronie w zakładce:
KATALOGI
 
Przy zamówieniach z katalogu Prosimy o podanie w mailu  kodu kształtu który znajduje się pod każdym zdjęciem formy ,nazwę dekoracji  oraz ilości sztuk a my przygotujemy wycenę z terminem realizacji.
 
Cena uzależniona jest od grupy cenowej dekoracji : dekor tradycyjny, unikatowy(droższy) czy sygnowany(najdroższy).
 
 
 Koszt  i opcje dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem solidnej firmy kurierskiej DHL
 ,lub Poczty Polskiej (za granicę)oraz paczkomatów INPOST.
Informacja o sposobie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru proponowanego wariantu.

Gwarancja i serwis towarów

Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego .


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl