Wirtualne zakupy w Manufakturze

 

W Bolesławcu - mieście ceramiki mnóstwo towaru na półkach tylko czeka na szczęśliwego nabywcę.

Umów się z nami na wirtualne zakupy w cenach producenta prosto ze sklepów firmowych z najniższymi cenami ceramiki MANUFAKTURA W BOLESŁAWCU.

Sprzedaż odbywa się w czasie rzeczywistym w wybranym sklepie firmowym(ul.Gdańska,ul Kościuszki,ul.Zgorzelecka) w BOLESŁAWCU - przy pomocy komunikatora lub połączenia online video Skype lub Whatapp.

Godziny, w których realizujemy zakupy po uprzedniej rezerwacji to :

Pn - Pt od godź 14.30 -16 przy sklepie Gdańska (14.30 -17 w dwóch pozostałych sklepach)

soboty godź od 9.30 do 14 (wszystkie sklepy)

Ceny sprzedaży oferowane przez firmę Styl są regularnymi cenami brutto producenta (nie będą uwzględniane okazyjne obniżki cen stosowane w sklepach).

Od kwoty 300zł dołączamy mały upominek.

Koszty wysłki wynosza od 20 do 24zł a od kwoty 900zł - wysyłka gratis 

W razie niedokonania zakupu doliczona będzie prowizja za minimalny czas na zakupy który wynosi 0,5h=60zł

Rezerwacji dokonujemy mailowo lub poprzez messenger i whatsapp. Nie zapomnijcie okreslić za pomocą jakiego komunikatora chcecie się kontaktować. W odpowiedzi wyślemy do Was link potwierdzający rezerwację lub zaoferujemy inny termin gdy wybrany przez Was byłby juz zajęty. Równoczesnie będziemy uzgadniać Wasze preferencje zakupowe ( konkretne dekoracje) bo od tego zależy, w którym sklepie będziemy robić zakupy.

Warunkiem potwierdzenia zakupów online jest wpłata zaliczki (60 za minimalny czas obsługi) .Forma płatności : Blik lub link do płatności online). W przypadku zakupów zaliczymy tę kwotę jako wpłątę natomiast gdy nie zdecydujecie się na żaden zakup zafakturujemy opłatę za obsługę.

Zapewniamy profesjonalną pomoc przy wyborze towaru i wysyłce.Sklepy firmowe Manufaktury w Bolesławcu mają najbardziej konkurencyjne ceny w stosunku do innych magazynów.

Jeśli sa państwo zainteresowani - zapraszamy do kontaktu mailowego

Oferujemy również współpracę z firmami handlującymi już ceramiką bolesławiecką

styl1@styl1.pl
512 692 337

 

 

 

 

 

styl1@styl1.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl