Wirtualne zakupy w Manufakturze

Umów się z nami na wirtualne zakupy prosto od producenta ceramiki MANUFAKTURA W BOLESŁAWCU Smoleński & Zwierz spółka Jawna spółka komandytowa.

Sprzedaż odbywa się w czasie rzeczywistym w wybranym sklepie firmowym(ul.Gdańska,ul Kościuszki,ul.Zgorzelecka) przy pomocy komunikatora lub połączenia online video Skype lub Whatapp.

Godziny, w których realizujemy zakupy po uprzedniej rezerwacji to :

Pn - Pt od godź 14.30 -16 przy sklepie Gdańska (14.30 -17 w dwóch pozostałych sklepach)

soboty godź od 9.30 do 14 (wszystkie sklepy)

Ceny sprzedaży oferowane przez firmę Styl są regularnymi cenami brutto producenta (nie będą uwzględniane okazyjne obniżki cen stosowane w sklepach).

Do rachunku doliczona będzie prowizja za obsługę sprzedaży. Przyjmuje się, że minimalny czas na zakupy wynosi 0,5h.

Rezerwacji dokonujemy mailowo. Nie zapomnijcie okreslić za pomocą jakiego komunikatora chcecie się kontaktować. W odpowiedzi wyślemy do Was link potwierdzający rezerwację lub zaoferujemy inny termin gdy wybrany przez Was byłby juz zajęty. Równoczesnie będziemy uzgadniać Wasze preferencje zakupowe ( konkretne dekoracje) bo od tego zależy, w którym sklepie będziemy robić zakupy. 

Warunkiem potwierdzenia zakupów online jest wpłata zaliczki (za minimalny czas obsługi) .Forma płatności : Blik lub link do płatności online). W przypadku gdy nie zdecydujecie się na żaden zakup będzie naliczana sama opłata za obsługę.  

Zapewniamy profesjonalną pomoc przy wyborze towaru i wysyłce.

Jeśli sa państwo zainteresowani - zapraszamy do kontaktu mailowego

Oferujemy również współpracę z firmami handlującymi ceramika bolesławiecką

styl1@styl1.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl