Zamówienia- katalogi - oferta

Oferta sklepu internetowego nie pokrywa się z pełną ofertą katalogową producentów. Mamy na stanie wiele niedodanych jeszcze do sklepu produktów. 

Zachęcamy do kontaktu a my przygotujemy dla państwa propozycje ze stanów magazynowych

Zamówienia indywidualne

Jeśli macie już w domu nasza piękna ceramikę i zależy państwu na określonym kształcie do uzupełnienia zastawy ,jest możliwość złożenia zamówienia indywidualnego

Proszę o wybranie kodu kształtu z katalogu kształtów oraz nazwę dekoracji z katalogu dekoracji poniżej i napisania do nas na email lub messenger - przygotujemy ofertę cenową.


Czas realizacji wynosi średnio od 1 do nawet 5 miesięcy-zależy od wybranego kształtu.  Warunkiem uruchomienia zamówienia jest przedpłata minimum 50% wartości zamówienia. Istnieje również opcja wybrania towaru dla firm bezpośrednio z magazynu producenta.

Każde naczynie od początku do końca wytwarzane jest ręcznie.

Od innych wyrobów, ceramiczne formy różną się nie tylko technologia tworzenia, wzornictwem, ale czymś więcej. Nieuchwytny odcisk wysiłku twórców, którzy z ogromną pieczołowitością nadają im kształt, formę i ostateczny, efektowny wygląd.

Ze względu na to iż każde naczynie malowane jest ręcznie i różna jest ich pracochłonność, podzieliliśmy je na 3 grupy

W grupie Dekoracji tradycyjnych (najbardziej atrakcyjne cenowo) są min. pierwsze dekoracje które pojawiły się w bolesławieckim zdobieniu tak zwane pawie oczka o nazwie "54" czy niebieskie kropeczki "70a"a także inne ręcznie malowane-stempelkowane.

Pod spodem każdego wyrobu znajduje się pieczątka z nazwiskiem malarki która zdobiła dany dekor

W katalogu dekoracji dostępnym na stronie można obejrzeć około 250 dekoracji tradycyjnych w ofercie.

Z powodu dużej pojemnosci plików katalogów -wysyłamy je mailem lub ewentualnie poprzez strone z linkiem do pobrania

 Zapraszamy!!

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl